İÇ-AK Petrol Ürünleri Otomotiv Mak. İmalat Taş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

İÇ-AK Petrol Ürünleri Otomotiv Makine İmalat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 2007 yılında, kendine özgü etik kuralları ile ve kendi öz sermayesi ile, her türlü ham petrol, rafine petrol ürünleri ve madeni yağ ticareti yapmak, yükleme, boşaltma, depolama, dağıtım ve dolum tesisleri kurmak ve işletmek amacıyla, hem grubun hem de iç piyasanın ihtiyaçlarını karşılanması için kurulmuştur. Müşteri odaklı iş felsefesiyle, tek seferde en doğruyu yapmaya yönelik olarak, yetkin ve deneyimli kadrosuyla ve güçlü finansal yapısıyla ve olanakları doğrultusunda, sektörün önde gelen çok uluslu firmaların temsilcisi ve bölgesel firmaların bayiliğini almak suretiyle, bütün müşterilerimize ayırım yapmadan, başta madeni yağ olmak üzere diğer petrol ürünlerinin danışmanlık, satış ve destek hizmetini vermektedir.

Bu hizmeti verirken kişilerden kurumlara, etkileşim içinde olduğu tüm iç ve dış piyasadaki müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerden duyulan memnuniyeti en üst düzeyde sağlamayı ilke edinmiştir. Danışmanlık, satış ve destek hizmeti verilen ürünlerde, sürekli kaliteliyi ön planda tutarak ve teknolojiye ayak uydurarak sektörde kalıcı olmak için ve dürüstlük temel ilkesiyle kendimizi geliştirmekteyiz. Satışını yapmakta olduğumuz ürünler, birçok sektörün ihtiyaçlarına yönelik olarak sürekli geliştirilerek ve teknolojinin sınırları zorlanarak üretilmektedir.

Biz de, temsilcisi olduğumuz bu firmaların, bizlerle paylaştıkları deneyimlerini, müşterilerimize yansıtmak için azami çabayı göstermekteyiz. Her türlü talebe en uygun maliyet-performans dengesini sağlayacak şekilde, bu ürünleri sunmak, yağlama ile ilgili problemlere teknik ekibimizle çözüm üretmek ve gerektiğinde de üretim aşamasına göre özel ürün geliştirilmesine katkıda bulunmak için, müşterilerimizden almış olduğumuz tüm geri bildirimleri ve birikimlerimizi üreticilerle paylaşıyoruz.