Hakkımızda

 

İsmail Çelik, inşaat sektörüne, 1986 yılında mimar-müteahhit olarak faaliyete başlamıştır. 1991 yılında ise ticari yapı İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ ne dönüştürülmüştür. Ana faaliyet alanı olan inşaat işleri bünyesinde; baraj, sulama, alt yapı, atık su ve içme suyu arıtma tesisleri, kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu şebekeleri inşaatlarını, bina, yol ve benzeri her türlü taahhüt işlerini, ekonomi, kalite ve zaman faktörleriyle bir bütün oluşturarak tamamlayıp birçok önemli projeye imza atmıştır. 20 yıldır faaliyette bulunduğu tüm alanlarda uzmanlaşarak sektörün önemli firmaları arasındaki haklı yerini almıştır.

İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., donanımlı ve nitelikli kadrosu ile, çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen modern makine ve ekipman parkıyla, yurt içinde ve yurt dışında büyük altyapı projelerini gerçekleştirebilecek bilgi ve deneyime sahiptir. Bugüne kadar vermiş olduğu sözleri daima yerine getirerek başladığı her işi zamanında tamamlamış olmanın gururunu ve onurunu yaşamaktadır.

1998 yılından bu yana NATO Güvenlik Belgesine, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001-2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001-1999 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelerine sahip olup, tüm bu yönetim sistemlerini, tüm faaliyetlerinde başarıyla uygulamaktadır.

İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., nitelikli insan kaynağının sürekliliğini ve çok yönlü müşteri memnuniyetinin büyük önem taşıdığını bilerek ve buna uygun politikaları şirketin her kademesinde geliştirerek uygulamaya büyük özen göstermektedir. Şirketin temel prensiplerinden olan kalite ve güveni aynen muhafaza ederek, gelişen ülkemiz koşullarıyla birlikte büyüyerek globalleşen dünyada haklı yerini almayı hedeflemektedir.

[ İsmail Çelik İnşaat ]

Faliyet Alanları

İsmail Çelik İnşaat baraj, sulama, alt yapı, atık su ve içme suyu arıtma tesisleri, kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu şebekeleri inşaatları, bina, yol ve benzeri birçok önemli projeye imza atmıştır.

İnşaat

İÇ-EN Elektrik Üretim ve Tic. A.Ş. ve İÇ-AK Petrol Ürünleri Otomotiv Makine İmalat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. iştiraki olarak kurulmuştur.

Enerji

Mivara Luxury Resort & Spa Karinna Hotel & Convention Center Çelen Kız Öğrenci Yurdu Çelben Turizm İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.

Turizm - Hizmet

Üyeliklerimiz