Başkanın Mesajı

1991 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermek üzere kurmuş olduğumuz İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ni, bugün inşaat, enerji, petrol ile turizm sektörlerini içeren ve binlerce çalışanı bünyesinde bulunduran birçok şirketten oluşan
İsmail Çelik Şirketler Grubu’na dönüştürdük. Şahıs şirketinden grup haline gelişimizi kaliteden ödün vermeden sistemli çalışmamıza, kuvvetli altyapımıza, deneyimli
kadromuza ve güçlü finansman yapımıza borçluyuz.

20 yılımızı tamamlamış olduğumuz bugünlerde; çağdaş yönetim biçimimizle, güçlü makine ve ekipman parkımızla, finansal gücümüzle ve uzmanlaşmış nitelikli insan kaynağımızla yurt içinde ve yurt dışında daha büyük projelere imza atacağımıza inancım sonsuzdur.

İsmail Çelik Şirketler Grubu olarak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak için alanlara girerek ve yatırım yaparak, üzerimize düşen görevi en iyi şekilde üstlenmenin heyecanı ve gururu içindeyiz.

Bugüne kadar ülkemizdeki altyapı işlerinin gerçekleştirilmesinde önemli bir görev üstlendik. Bu görevin yerine getirilmesinde bizlerin yanı sıra en güçlü dayanağımız, başarma azmimiz, dürüstlük ve şeffaflık anlayışımız ile sahip olduğumuz özverili ve nitelikli insan kaynağımızdır.

Başta çalışanlarımız olmak üzere, tedarikçilerimize ve bize güvenerek projelerini hayata geçirme olanağını veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum.

Yönetim Kurulu Başkanı- İsmail ÇELİK